Zjawiskowa bryska zawładnie kortowiadową sceną!

 Zjawiskowa bryska zawładnie kortowiadową sceną!

W pierwszy noworoczny wtorek dzielimy się wspaniałą informacją – bryska, młoda i niezwykle produktywna artystka zagra koncert na Kortowiadzie. Będzie kosmicznie!

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze bryska od momentu debiutu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. Od kwietnia 2021 regularnie wydaje nową muzykę w różnych formach, a jej utwory bardzo szybko zdobywają szczyty radiowych list przebojów, dzięki czemu nieustannie powiększa się grono jej fanów. W kwietniu 2022 roku ukazała się debiutancka płyta wokalistki, której singlem promującym jest „kraksa”. Teksty jej piosenek charakteryzują się zabawą spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, porusza w nich często zagadnienia, których próżno szukać we współczesnym popie. Jeden z najpopularniejszych utworów, „Odbicie”, był na szczycie najczęściej wyszukiwanych piosenek w aplikacji Shazam aż przez 12 tygodni.

Jej występ z całą pewnością dostarczy uczestnikom Kortowiady kosmicznych wrażeń – wyjątkowy głos bryskiej oraz jej wizerunek sceniczny to nieziemskie połączenie.

Bryska dołącza do rosnącego z każdym tygodniem grona artystów, którzy zagrają koncerty podczas 62. edycji Kortowiady. OKI, Michał Szczygieł, bryska… już za tydzień zdradzimy, kto jeszcze wystąpi na olsztyńskich juwenaliach 2023!

Karnety na wydarzenie dostępne są na naszej stronie internetowej – znajdziecie tam jeszcze ostatnie bilety z puli przedsprzedażowej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *