Edit Content

Zostańmy w kontakcie!

Silent Party

Silent Party odbywa się w namiocie, który w tym roku znajdować się będzie przy Centrum Konferencyjnym UWM. Przez cztery kortowiadowe wieczory i noce uczestnicy mają możliwość bawić się z przyjaciółmi, nawet jeśli zdecydują się na słuchanie innej muzyki. Każdy posiada bowiem słuchawki, które dają możliwość wyboru jednego z dostępnych kanałów. Jest to jeden ze sztandarowych punktów programu Kortowiady i wielu z Was nie może wyobrazić sobie naszych Juwenaliów bez tego wydarzenia muzycznego.

Jednak nie każdy miał przyjemność doświadczyć takiej imprezy. Na czym polega? Już tłumaczymy! Na wejściu otrzymujecie specjalne bezprzewodowe słuchawki, które obsługują różne kanały muzyczne. Każdy kanał reprezentuje inny typ muzyki, więc można swobodnie dostosować muzykę do własnego gustu muzycznego. Twoi znajomi lubią różną muzykę? Nic nie szkodzi – zabawa w innym rytmie jest bardzo ciekawym przeżyciem!

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy na wejściu do namiotu zakupić bilet, który umożliwia wzięcie słuchawek. Każde wyjście poza teren namiotu oznacza zwrot słuchawek. Poza parkietem czeka na Was strefa Chill & Food.

Co warte podkreślenia tradycyjnie funkcjonują dwie stawki za bilety – normalna oraz ulgowa, którą uzyskać można posiadając koszulkę kortowiadową lub opaskę festiwalową świadczącą o zakupionym karnecie na koncerty.

Ciekawi jesteście pewnie składu dj’skiego, który zadba o Waszą dobrą zabawę? W tym roku będą to: DJ Omen, DJ Killer, DJ Wajs, DJ Adam De Great, DJ Cezar, DJ Adys, DJ C.WHY.C, DJ Jack Grand, DJ Mario, DJ Gie, DJ Danny-D, DJ TONA H, DJ REWILO, DJ SPEED oraz DJ GRZECHU.

  • Data : 24 maja 2023 - 27 maja 2023
  • Czas : 21:00 (Europe/Warsaw)
  • Miejsce : Namiot przy Centrum Konferencyjnym