Ujawniamy kolejną niewiadomą – Sarius kolejnym artystą Kortowiady 2023!

 Ujawniamy kolejną niewiadomą – Sarius kolejnym artystą Kortowiady 2023!

Nadszedł wtorek, więc spieszymy z najnowszymi kortowiadowymi informacjami! Tradycyjnie odsłaniamy kolejną kartę i ujawniamy następnego artystę nadchodzącej wielkimi krokami 62. edycji Kortowiady. Na Scenie Głównej wystąpi Sarius!

Utalentowany raper i wokalista zadebiutował w 2013 roku i od tamtej pory konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie. Przełomem w jego karierze okazało się wydanie w 2017 roku piątego w jego dorobku albumu, „ANTIHYPE”. Płyta została świetnie przyjęta przez słuchaczy i uzyskała status platynowej. Podobnie było w przypadku dwóch kolejnych albumów „Wszystko co złe” oraz „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”. Raper na pewno podzieli się swoją wyjątkową energią z publicznością.

Grono potwierdzonych wykonawców staje się coraz bardziej imponujące. Ogłosiliśmy już występ Okiego, Michała Szczygła, bryskiej, Gibbsa, Igo, Błażeja Króla, Kultu oraz Sariusa. Przypominamy, że karnety z pierwszej puli będą dostępne jeszcze przez tydzień, pod adresem www.bilety.kortowiada.pl. Kolejne informacje na temat artystów, którzy wystąpią na Plaży Kortowskiej już za tydzień!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *