Kiedy?

2 czerwca (czwartek) od 13:00 do 17:00

Lokalizacja

Tramwaj lini nr 3 oraz Kortowo

Opis wydarzenia

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy istnieje lek na AIDS?  Czy możesz zakazić się tym wirusem przez ślinę? Gdzie możesz wykonać test na obecność HIV w Olsztynie?  Na te i więcej pytań znamy odpowiedź i chętnie podzielimy się swoją wiedzą w trakcie akcji IFMSA-Poland Oddziału Olsztyn „Tramwaj Zwany Pożądaniem”. Gwarantujemy, że takiego przejazdu jeszcze nie mieliście!

,,Tramwaj zwany pożądaniem” to flagowy i organizowany w całej Polsce projekt, w ramach, którego członkowie IFMSA-Poland edukują społeczeństwo w zakresie zdrowia reprodukcyjnego czy tematyki związanej z HIV oraz AIDS. W czerwcu startujemy z kolejną już LETNIĄ edycją!

Kiedy? 2 czerwca, od godziny 13:00 do 17:00

Gdzie? W autobusie linii 109 oraz na stanowisku na terenie Kortowiady

Oprócz ciekawostek na temat HIV oraz AIDS, dobrej energii i uśmiechu mamy dla Was mnóstwo niespodzianek i upominków.  Wskakujcie w czwartek do autobusu linii 109 lub przyjdźcie znaleźć nas na Kortowiadzie i bawcie się z nami!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland to największa w Polsce organizacja zrzeszająca studentów uczelni medycznych. Stanowi część międzynarodowej federacji, a jej celami są zwiększanie prozdrowotnej świadomości społeczeństwa, edukacja studentów kierunków medycznych oraz działalność charytatywna i zabieganie o przestrzeganie praw człowieka.

Karnety

dostępne na

ebilet

Karnety

dostępne na

ebilet