Kiedy?

2 czerwca (czwartek) od godziny 16:30

Lokalizacja

Namiot za Biblioteką Uniwersytecką

Opis wydarzenia

Niecierpliwie czekasz na to, by Twoje serce zabiło szybciej i mocniej? Podczas tegorocznej Kortowiady chcemy Ci dać szansę na znalezienie drugiej połówki. I właśnie dlatego organizujemy kortowiadowe Speed Dating!

Na czym to polega?

Siadasz do stolika, a naprzeciwko Ciebie dosiada się ktoś, kto może okazać się dla Ciebie stworzony. Na to, by zdecydować, czy chcecie dać szansę tej znajomości i umówić się na kolejne spotkanie, macie kilka minut.  Trzeba je wykorzystać na rozmowę i zadanie odpowiednich pytań. Chodzi przecież  o to, żeby sprawdzić, czy do siebie pasujecie, czy macie podobne zainteresowania, plany, czy spędzenie czasu razem sprawia Wam przyjemność. Jeśli oboje uznacie, że to jest właśnie “to”, organizator przekaże Wam dane, które pozwolą Wam się skontaktować.

W czasie wydarzenia macie kilka (kilkanaście?) szans na to, by porozmawiać z ludźmi, wśród których może czekać prawdziwa miłość 🙂

Gdzie i kiedy?

Speed Dating odbędzie się na Kortowiadzie w czwartek, 2 czerwca od 16:30 do 18:30. Randki odbędą się w Namiocie Silent Party za Biblioteką Uniwersytecką UWM w Olsztynie. Cały sztab organizatorów Kortowiady będzie trzymał kciuki za to, żebyście podczas serii szybkich randek odnaleźli swoją juwenaliową miłość. Z życzeniami, by potrwała ona, oczywiście, o wiele dłużej niż Kortowiada!

Karnety

dostępne na

ebilet

Karnety

dostępne na

ebilet