Soulowy głos Zalii wybrzmi na Plaży Kortowskiej!

 Soulowy głos Zalii wybrzmi na Plaży Kortowskiej!

Grono artystów, którzy wystąpią podczas Kortowiady 2023, zgodnie z wtorkową tradycją, ponownie się powiększyło! Dziś dołącza do niego kolejna obiecująca młoda wokalistka – Zalia.

Zalia, czyli Julia Zarzecka, to 21-letnia wokalistka i kompozytorka. Jej mocny soulowy głos sprawia, że jest bardzo wyrazistą postacią na polskiej scenie muzycznej. Jej życie od dzieciństwa połączone jest z muzyką – już jako dziecko poprosiła o zapisanie do szkoły muzycznej. Od 2020 roku sama wydaje swoje utwory, a jej drugi w karierze singiel, „sierpień”, trafił na playlistę najczęściej udostępnianych utworów w Polsce „Viral 50 – Polska Spotify”. Od tamtego momentu każda jej kolejna piosenka cieszy się dużą popularnością. Najwięcej inspiracji w swojej twórczości czerpie z różnorodności dużych miast.

Line-up Kortowiady wygląda już imponująco, a to jeszcze nie koniec – za tydzień ogłosimy ostatniego z 15 artystów, którzy wystąpią na Scenie Głównej nad Jeziorem Kortowskim. Karnety na wydarzenie są nadal dostępne TUTAJ, jednak to już ostatnia szansa na ich zakup w niższej cenie – od 28 marca w sprzedaży będzie III pula biletów, w ramach której obok karnetów pojawią się także bilety jednodniowe.

Przypominamy – już za tydzień ogłosimy jeszcze jednego artystę, który uświetni olsztyńskie juwenalia 2023! Wkrótce podzielimy się także informacjami dotyczącymi poszczególnych wydarzeń, jakie będą odbywały się podczas nadchodzącej edycji Kortowiady, więc zaglądajcie do nas często!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *