Kiedy?

1, 2, 3 i 4 czerwca od godziny 21:00

Lokalizacja

Namiot za Biblioteką Uniwersytecką

Opis wydarzenia

Silent Party  to jeden ze sztandarowych punktów programu Kortowiady i wielu z Was nie może wyobrazić sobie naszych juwenaliów bez tego wydarzenia muzycznego. Mamy dobrą wiadomość! Zgodnie z Waszymi sugestiami, postanowiliśmy zorganizować Silent Party każdego wieczora! Imprezy odbywać się będą w specjalnym namiocie na parkingu za Biblioteką Uniwersytecką. Na pewno go nie przegapicie!

A tym, którzy do tej pory przegapiali takie imprezy i nie wiedzą, na czym one polegają, tłumaczymy ich ideę. Na wejściu otrzymujecie specjalne bezprzewodowe słuchawki , które obsługują różne kanały muzyczne. Każdy kanał to inny typ muzyki, więc można znaleźć coś dla siebie. Ty i Twoi znajomi macie różne muzyczne gusta? W końcu możecie razem potańczyć  – wspólna zabawa w różnych rytmach jest bardzo ciekawym przeżyciem!

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy na wejściu do namiotu zakupić bilet, który umożliwia wzięcie słuchawek. Poza parkietem czeka na Was strefa Chill&Food. Każde wyjście poza teren namiotu oznacza zwrot słuchawek.

Tradycyjnie funkcjonują dwie stawki za bilety: normalna oraz ulgowa. Do zniżki upoważniają koszulki kortowiadowe lub opaski festiwalowe świadczące o zakupionym karnecie na koncerty odbywające się na Scenie Głównej Kortowiady 2022.

Do zobaczenia!

Karnety

dostępne na

ebilet

Karnety

dostępne na

ebilet