Ralph Kaminski zagości na kortowiadowej scenie!

 Ralph Kaminski zagości na kortowiadowej scenie!

Nasze zegarki wskazują 12:00, zatem czas na odkrycie kolejnej karty i ujawnienie następnego artysty, który wystąpi w maju w Kortowie. Dziś do line-upu najlepszych juwenaliów w Polsce dołącza Ralph Kaminski!

Wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny i reżyser teledysków. Tworzoną przez siebie muzykę określa mianem popu alternatywnego. Wydał w swojej karierze 4 świetnie oceniane przez odbiorców albumy – najnowszy z nich to „Bal u Rafała”. Twórczość Ralpha Kaminskiego jest ciepło przyjmowana także przez krytyków i całą branżę muzyczną, czego dowodem są chociażby nominacje do nagrody Fryderyk 2020 czy otrzymane Fryderyki 2022. Współpracował z wieloma znanymi polskimi artystami i występował na największych polskich festiwalach w towarzystwie My Best Band In The World. Tym razem to w Kortowie będzie bal!

Tym samym ogłosiliśmy dziś 10. artystę nadchodzącej Kortowiady! Przed nami jeszcze 5 ogłoszeń, więc zaglądajcie na naszą stronę internetową oraz na profile w mediach społecznościowych, szczególnie we wtorki.

Przypominamy, że dziś do sprzedaży trafiła II pula biletów – nadal możecie je nabyć na stronie www.bilety.kortowiada.pl. Karnety z tej puli będą dostępne do 27 marca.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *