Podsumowanie Kortowiady 2022

 Podsumowanie Kortowiady 2022

Kortowiada 2022 pozostaje już tylko w naszych wspomnieniach… ale jak pięknych! Zielony kampus przywitał uczestników najlepszych juwenaliów w Polsce 1 czerwca, by gościć ich przez cztery kolejne dni. Obchodzili hucznie święto studentów, biorąc udział we wszystkich przygotowanych przez organizatorów wydarzeniach oraz bawiąc się podczas koncertów wspaniałych artystów.

Scena Główna stanęła w nowym miejscu, które otworzyło znacznie więcej możliwości organizacyjnych, co przełożyło się na poziom atrakcyjności terenu imprezy masowej. Uczestnicy mogli wybierać spośród wielu foodtrucków, które stanęły na Plaży Kortowskiej i odwiedzać przygotowane dla nich strefy i stoiska. Silent Party po raz pierwszy trwało podczas każdego kortowiadowego wieczoru i przyciągało rekordowe ilości entuzjastów tego typu imprez. Wspaniale przyjęte zostały także nowe wydarzenia – doskonale pamiętamy kolejkę chętnych do uczestnictwa w Speed Datingu czy festiwalu gier planszowych czy tłumy wspierające swoje drużyny podczas turnieju flanek. Przez te 4 dni całe Kortowo tętniło życiem!

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mimo wprowadzonych zmian, często zupełnie niezależnych od nas, byliście z nami w 2022 roku! Widzimy się w maju, podczas 62. edycji Kortowiady!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *