OKI wystąpi na Plaży Kortowskiej!

 OKI wystąpi na Plaży Kortowskiej!

Zgodnie z obietnicą właśnie dziś przedstawiamy Wam pierwszego artystę 62. edycji Kortowiady – OKI, czyli raper z kolczastą fryzurą i charakterystycznym flow, wystąpi w maju na Plaży Kortowskiej. To wielokrotnie doceniony młody artysta, którego najnowsze wydawnictwo muzyczne, solowy album „PRODUKT47” uzyskał status złotej płyty jeszcze przed premierą.

Od dziś w każdy wtorek o 12:00 będziemy ogłaszać kolejnych artystów. Ustawcie więc przypomnienia, bo zapewniamy, że jest na co czekać!

To jednak nie koniec dobrych wieści, którymi możemy się z Wami dziś podzielić. Od teraz najnowszych informacji i odpowiedzi na nurtujące pytania możecie poszukiwać na naszej kosmicznej stronie internetowej. Uruchomiliśmy także pierwszą pulę biletów – Świąteczną Przedsprzedaż, więc od dziś do 6 stycznia macie możliwość kupna wszystkich rodzajów karnetów w specjalnych cenach. Można je nabyć poprzez Going., eBilet, Biletomat.pl oraz empik bilety TUTAJ. Informacje na temat cen karnetów i dostępności biletów jednodniowych znajdziecie TUTAJ. Jeśli tam nie uda się Wam znaleźć tego, czego szukacie, sprawdźcie FAQ.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *