Odpalamy kortowiadowy czwartek

 Odpalamy kortowiadowy czwartek

O 9:30 z olsztyńskiej starówki wyruszy Parada Wydziałów, podczas której przewodnicząca Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego, Aleksandra Siwiecka odbierze symboliczny klucz w ramach przekazania władzy przez prezydenta miasta, Piotra Grzymowicza, oraz Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Jerzego Przyborowskiego.

Po dotarciu na parking za Biblioteką UWM studenci będą mogli wziąć udział w Wielkim Kortowskim Karaoke i zaśpiewać ulubione utwory razem ze zgromadzoną publicznością.

O 13:00 na Placu za Wydziałem Nauk Technicnych rozpocznie się kolejne sportowe wydarzenie – Bój Wydziałów. Trzyosobowe reprezentacje poszczególnych wydziałów wezmą udział w przygotowanych konkurencjach i zawalczą o zwycięstwo.

Kolejne czwartkowe wydarzenie rozpocznie się o 15:00 – zgłoszone drużyny zgromadzą się na terenie zielonym pomiędzy DS4 i DS6, by zmierzyć się w pierwszym Turnieju Flanek Sportowych.

W tym samym czasie w Namiocie przy Centrum Konferencyjnym rozpocznie się Festiwal Gier Planszowych, gdzie mogą z pewnością chętnie przybędą wszyscy fani planszówek.

O 17:00 otwarte zostaną bramy festiwalu i posiadający opaski uczestnicy będą mogli zacząć gromadzić się na Plaży Kortowskiej, gdzie o 17:30 rozpocznie się pierwszy koncert. Tego dnia na Scenie Głównej wystąpi Zalia, bryska, Enej, Mrozu, Białas oraz Molesta Ewenement.

O 19:00 na parkingu za Biblioteką Uniwersytecką rozpocznie się pierwsza odsłona Kina Plenerowego, w ramach której wyświetlony zostanie Shrek oraz Straszny film.

Drugie Silent Party rozpocznie się o 21:00 w Namiocie przy Centrum Konferencyjnym – dziś za konsolą stanie DJ Omen, DJ Mario, DJ Gie oraz DJ C WHY C.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *