Mrozu dołącza do line-up’u!

Coraz mniej czasu pozostało do tegorocznej edycji Kortowiady! Między 20 a 24 maja 2020 roku studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego będą już 61. świętować w olsztyńskim miasteczku akademickim, czyli Kortowie.

W tym roku organizatorzy, czyli Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego, postawili na wspieranie zachowań proekologicznych, wybierając motyw przewodni Green Camp. W maju studenci będą mogli uczestniczyć w wielu wydarzeniach i aktywnościach, które będą miały na celu uświadamiać ich w kwestii dbałości o środowisko.

Poznaliśmy dziś kolejnego artystę, który wystąpi na Main Stage – będzie to Mrozu! To wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Podczas 10 lat działalności na scenie wydał pięć albumów – promuje obecnie ostatni, świetnie odebrany przez słuchaczy. Zasilił grono, które uświetni swoimi występami festiwal studencki – przypominamy, że do tej pory zapowiedziano, że na scenie głównej będzie można zobaczyć i usłyszeć Wilki, Darię Zawiałow, duet Karaś/Rogucki, Hook oraz Łydkę Grubasa. Kolejne ogłoszenia już wkrótce!

Bilety są dostępne na stronie > eBilet.pl. Tylko teraz możecie kupić bilety w przedsprzedażowej cenie!

  • Karnet „Student UWM” – 30 zł

  • Karnet „Student innej uczelni” – 45 zł

  • Karnet „Normalny” – 60 zł

Uwaga! Przedsprzedaż trwa do wyczerpania puli biletów.