Mrozu dołącza do line-upu Kortowiady 2023!

 Mrozu dołącza do line-upu Kortowiady 2023!

Pora na informacje na temat następnego artysty, który swoim występem uświetni najlepsze juwenalia w Polsce! W miniony wtorek ogłosiliśmy, że na kortowiadowej scenie pojawi się Julia Rocka, czym zdecydowanie ucieszyliśmy grono jej fanów. Ujawniamy kolejną niewiadomą – Mrozu zagra w maju na Plaży Kortowskiej!

Autor tekstów, kompozytor oraz producent swoich płyt i twórca hitów z pierwszych miejsc list przebojów. Funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej już od wielu lat i przez cały ten czas odnosi sukcesy – najnowsza wydana płyta, „Złote bloki”, była jedną z najbardziej wyczekiwanych w 2022 roku i uzyskała status platynowej. To artysta, który dobrze wie, jak przyciągnąć do siebie słuchaczy, a jego koncerty są wspaniałym, budzącym podziw, widowiskiem.

Ci, którzy jeszcze nie zakupili karnetu mogą oczywiście nadal to zrobić – są one dostępne pod adresem: www.bilety.kortowiada.pl. Pozostają jeszcze 3 ogłoszenia dotyczące line-upu tegorocznej Kortowiady, a kolejnego wypatrujcie tradycyjnie we wtorek o 12:00!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *