Michał Szczygieł kolejnym artystą Kortowiady 2023!

 Michał Szczygieł kolejnym artystą Kortowiady 2023!

Kolejny wtorek to ogłoszenie kolejnego artysty – Michał Szczygieł, czyli czołowy wokalista młodego pokolenia na polskiej scenie pop, wystąpi w maju na Plaży Kortowskiej. Jego dynamiczne produkcje zdobywają szczyty radiowych list przebojów w całej Polsce.

Zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”, jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 r. utwór „Spontan”. W czerwcu 2021 r. ukazał się debiutancki album Michała zatytułowany „Tak jak chcę”. Latem 2022 r. Michał powrócił na szczyty radiowych list przebojów w całej Polsce z hitowym singlem „Adrenalina”.  Jego występ na kortowskiej scenie z całą pewnością wprowadzi uczestników olsztyńskich juwenaliów 2023 we wspaniały nastrój.

Do tej pory przekazaliśmy informacje na temat dwóch artystów, którzy pojawią się na Plaży Kortowskiej podczas 62. edycji Kortowiady – wystąpi OKI oraz Michał Szczygieł. To koniec ogłoszeń w tym roku kalendarzowym, jednak w oczekiwaniu na więcej informacji na temat artystów, którzy w maju zagrają w Kortowie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na naszym Facebooku, gdzie można wygrać podwójne karnety na wydarzenie. Kolejne karty odsłonimy już 3 stycznia!

Karnety na wydarzenie dostępne są na stronie www.bilety.kortowiada.pl – można je nabyć poprzez Going., eBilet, Biletomat.pl oraz empik bilety.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *