Koszulki wydziałowe

Nadchodzi czas powrotu na uczelnię po sesji zimowej, ale my mamy ważniejszą informację – 60. Edycja Kortowiady rozpocznie się już za 3 miesiące! Pierwsze podrygi wiosny powoli zaczynają przypominać o nadchodzących juwenaliach, a z tej okazji mamy dla Was garść informacji.

Na wszystkich wydziałach zostały już wybrane przez studentów projekty graficzne, jakie ozdobią juwenaliowe koszulki wydziałowe. Zamówić koszulkę wydziałową będzie można w biurach Rad Wydziałowych Samorządu Studenckiego na poszczególnych wydziałach już od 18 lutego, czyli najbliższego poniedziałku. Od razu po powrocie na uczelnię możecie więc zadbać o swój kortowiadowy outfit, dzięki któremu będziecie mieć możliwość dumnego reprezentowania swojego wydziału!

Posiadanie tegorocznej koszulki wydziałowej podczas Kortowiady 2019 nie tylko pomoże w utożsamieniu się z wydziałem, ale także będzie dla Was źródłem korzyści – w tym roku tylko ona będzie uprawniać do zakupu zniżkowego biletu na imprezy, jakie odbędą się w namiocie na Plaży Kortowskiej, czyli kolejno: Silent Party, Namiot Hip-Hop, Namiot Disco-Polo, Namiot Klubowy. Nie będziecie więc musieli mieć przy sobie ważnej legitymacji – wystarczy koszulka!