Kortowiadowy Bieg o Złotego Dzika

Kortowiada to nie tylko do zabawa pod sceną, ale także szansa na udział w różnych wydarzeniach wymyślonych i organizowanych przez samorząd studencki UWM. Nie może zabraknąć zatem dawki sportowych emocji! 1 czerwca zapraszamy na kortowiadowy bieg.

Pierwszy raz w historii juwenaliów pojawia się okazja, by… zawalczyć o statuetkę Kortowskiego Złotego Dzika! Co trzeba zrobić, żeby ją zdobyć? Przepis na zwycięstwo nie jest skomplikowany. Należy przebiec trasę o długości około 6100 metrów, zostawiając konkurencję w tyle. I tyle. Za zachętę niech służy fakt, że bieg zaczyna się oraz kończy u podnóża legendarnej Górki Kortowskiej, a większość odcinków trasy wiedzie pięknymi leśnymi ścieżkami.

Ale to nie wszystko!

Nasz kortowiadowy bieg ma być atrakcją zarówno dla sportowych świrów, jak i dla tych, którzy lubią dobrą zabawę, ale niekoniecznie mają świetną formę. Statuetka SuperDzika zostanie przyznana więc tej osobie, która przebiegnie trasę w najlepszym przebraniu!

Jak wziąć udział w kortowiadowym biegu?

Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. Żeby do niego dołączyć, trzeba dopełnić tylko kilku formalności. Po pierwsze: koniecznie zapoznaj się z regulaminem wydarzenia. Po drugie, zapisz się poprzez formularz udostępniony na naszej stronie lub wypełnij zgłoszenie na miejscu startu w godzinach 13:00-14:00! Pamiętaj jednak, że zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, więc lepiej nie zwlekaj. To bardzo ułatwi nam sprawną organizację kortowiadowego biegu.

Odbiór pakietu startowego odbędzie się w godzinach 14:00-15:00. Informacje o nagrodach, trasie biegu oraz innych ważnych kwestiach będziemy umieszczać w dyskusji wydarzenia facebookowego, więc kliknij chęć udziału, by być na bieżąco! Zachęcamy również do dopingowania naszych biegaczy na starcie oraz mecie!

Pamiętaj! Żeby wziąć udział w kortowiadowym biegu, musisz mieć ukończone 16 lat. Jeśli masz poniżej 18 lat, to musisz dostarczyć (najpóźniej: w dniu wydarzenia) pozwolenie od swojego opiekuna prawnego.

Do zobaczenia na starcie! W razie pytań napisz do nas na bieg@kortowiada.pl 🙂