Kortowiada 2023 – pora zacząć odliczanie do 62. edycji olsztyńskich juwenaliów!

 Kortowiada 2023 – pora zacząć odliczanie do 62. edycji olsztyńskich juwenaliów!

Przed nami kolejna odsłona Kortowiady, czyli najlepszych juwenaliów w Polsce! Pracujemy nad nią już od jakiegoś czasu, by ponownie dostarczyć Wam najpiękniejszych emocji i stworzyć magiczne wspomnienia z tego studenckiego święta. 

Znowu spotkamy się w maju! 62. edycja Kortowiady potrwa od 24 do 27 maja 2023 roku. Scena Główna ponownie stanie na urokliwej i, jak się okazało, przyjaznej dla uczestników Plaży Kortowskiej, a koncerty odbywać się będą od 25 do 27 maja. Podobnie jak podczas poprzedniej edycji wystąpi na niej 15 artystów, reprezentujących rozmaite gatunki muzyczne. Zadowoleni będą zarówno fani rocka czy rapu, jak i miłośnicy muzyki alternatywnej bądź popu. Wszystkie kortowiadowe wieczory będzie można natomiast spędzić na Silent Party. W ciągu dnia z kolei na uczestników czekać będzie wiele atrakcji w postaci wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz rozrywkowych. 

W 2023 roku będzie trochę… kosmicznie! Motywem przewodnim 62. edycji olsztyńskich juwenaliów będzie bowiem kosmos. Wybór ma związek z faktem, że rok 2023 ustanowiono rokiem Mikołaja Kopernika, osoby wszechstronnie uzdolnionej i wykształconej w wielu dziedzinach. Kopernik najszerzej znany jest jednak jako astronom, który doprowadził do rewolucji w zakresie postrzegania budowy świata. Nawiązaniem do jego dorobku naukowego będzie oprawa graficzna Kortowiady 2023 oraz poszczególne aktywności organizowane w ramach juwenaliów. 

Wzorem lat poprzednich kolejne karty będziemy odkrywać stopniowo – niecierpliwi mogą wypatrywać nowych ogłoszeń w każdy wtorek, począwszy od 20 grudnia. Wtedy także ruszy sprzedaż biletów z pierwszej puli. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *