Kortowiada 2021

Kolejna edycja festiwalu studenckiego przed nami. W tym roku Kortowiada będzie inna niż wszystkie dotychczasowe!

Z uwagi na wciąż panującą pandemię COVID-19 i aktualne przepisy tegoroczna edycja odbędzie się w innej formie niż zwykle. Dzięki najnowszym zmianom w rozporządzeniu rady ministrów dot. wydarzeń kulturalnych na świeżym powietrzu mamy możliwość zorganizowania Kortowiadę nie tylko w wersji online, ale również z udziałem naszych studentów, aby choć na chwilę powrócić do normalności. Ze względów bezpieczeństwa na zabawę pod sceną możemy pozwolić maksymalnie 250 osobom. W trakcie koncertów obowiazywać będzie szczegółowy regulamin, a uczestnicy będą musieli przestrzegać kilku zasad. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić wszystkim bezpieczną zabawę.

Jak zatem będzie można zdobyć bilet? Studenci naszej uczelni mają możliwość wzięcia udziału w konkursach, w których będą mogli wygrać podwójne wejściówki na ten specjalny dzień. Będą one organizowane na naszej stronie na Facebooku oraz u naszych partnerów medialnych.

Tegoroczna Kortowiada potrwa jeden dzień, podczas którego nie zabraknie emocji oraz świetnej muzyki. Pora przypomnieć sobie słowa hymnu! Na scenie rozbrzmią utwory zespołu Enej oraz innych artystów, którzy zostaną ogłoszeni już niebawem.

Nie zapomnijcie śledźcie nas na Facebooku oraz Instagramie!