Komunikat

Drodzy Kortowiadowicze!
Sytuacja epidemiczna w Polsce i na całym świecie jest, czego wszyscy doświadczamy, nadal trudna i nieprzewidywalna. Jest nam bardzo trudno poinformować Was, że Kortowiada, w normalnej wersji, którą wszyscy znamy i kochamy, nie odbędzie się w tym roku. Niestety nie jesteśmy w stanie zorganizować wydarzenia w tradycyjnej formie, które byłoby dla wszystkich bezpieczne. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego nie możemy nikogo narazić na jego utratę.
Wszyscy, którzy kupili rok temu bilety na Kortowiadę i przenieśli je na planowaną tegoroczną edycję lub do tej pory nie podjęli decyzji, otrzymają automatyczny zwrot środków z serwisu e-Bilet. Spowodowane jest to faktem, że niestety musieliśmy podjąć decyzję o nieprzenoszeniu jej na kolejny termin. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy organizacja tak dużego wydarzenia będzie możliwa, ponieważ przepisy dotyczące imprez masowych i obecna sytuacja nie są optymistyczne.
Na otarcie łez uchylimy Wam rąbka tajemnicy. W planie strategii rozwoju Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na najbliższe lata znajduje się punkt związany z modernizacją Górki Kortowskiej, czyli samego serca naszych juwenaliów! Poprawi to bez wątpienia jej stan, a zarazem zapewni większy poziom bezpieczeństwa dla Was, uczestników Kortowiady. Dzięki temu my, organizatorzy, nie będziemy musieli zmieniać miejsca, w którym będzie znajdować się główna scena.
Jesteśmy pełni nadziei, że już niedługo wrócimy do Kortowa i zobaczymy się na najpiękniejszym, studenckim festiwalu w Polsce!
Chcielibyśmy również poznać Waszą opinie dotyczącą Kortowiady online. Czy chcecie, abyśmy również w tym roku przygotowali Wam chociaż namiastkę wydarzenia? Jakiego artystę chcielibyście zobaczyć w formule online? Czekamy na Wasze sugestie na profilu Kortowiady na Facebooku!