Igo kolejnym artystą Kortowiady 2023!

 Igo kolejnym artystą Kortowiady 2023!

Pora na kolejne kortowiadowe ogłoszenie, a jednocześnie powiększenie grona artystów, którzy wystąpią podczas 62. edycji Kortowiady. Informujemy zatem, że w maju na Scenie Głównej na Plaży Kortowskiej pojawi się Igo!

Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo, to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich wokalistów w Polsce. W 2009 roku założył rockowy zespół Clock Machine, publiczności dał się poznać także jako połowa elektronicznego duetu Bass Astral x Igo. Po wielu latach na scenie muzyk podjął decyzję o ponownym debiucie, tym razem jako solowy artysta. Owocem pracy był wydany w listopadzie 2022 roku album „IGO”, który stanowi 10 longplay w karierze wokalisty. Wystąpił na wielu polskich festiwalach i współpracował z takimi artystami, jak Mrozu, Sokół czy Miuosh.

Do tej pory potwierdziliśmy obecność 6 artystów – na Plaży Kortowskiej wystąpi Oki, Michał Szczygieł, bryska, Gibbs, Pezet oraz Igo! Przypominamy, że podczas 3 koncertowych dni (25-27 maja) olsztyńskich juwenaliów 2023 na Scenie Głównej pojawi się aż 15 artystów. Karnety na wydarzenie dostępne są na stronie internetowej (www.bilety.kortowiada.pl)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *