I dzień Kortowiady – środa

Przed nami pierwszy dzień 60. edycji najlepszych Juwenaliów w Polsce, czyli Kortowiady! Nie mogliśmy się już doczekać, aby rozpocząć zabawę razem z Wami.

Środa jest krótszym dniem, ponieważ kortowiadowe wydarzenia rozpoczynają się dopiero o 15, jednak z impetem! Czekają na Was wydarzenia sportowe, wystrój akademików oraz najcichsza impreza w mieście.

Startujemy, a właściwie V Kortowiadowy Bieg Przełajowy, startuje o 15:00, bądźcie wcześniej – do biegu rozgrzeje Was Milena Blicharz z Fitness Club Sylwetka. Także o 15:00 rozpocznie się wystrój akademików – kortowskie Domy Studenta powalczą między sobą o to, kto przygotował najlepszy wystrój na temat “60. lat minęło jak jeden dzień”.

O 16:00 kolejne emocje sportowe, czyli Zumba! W Namiocie przy Plaży znajdą coś dla siebie miłośnicy endorfin – zadbają o nie Beata Rosińska, Michał Młyński, Gabi Chmielewska oraz Asia Riabczenko!

O 18:00 na Hali Sportowej przy ul. Prawocheńskiego odbędzie się VI Integracyjny Mecz Koszykówki na Wózkach, zachęcamy do próby sił.

Środę zakończy Namiot Silent Party, czyli najcichsza impreza podczas Juwenaliów, gdzie o oprawę muzyczną zadbają: DJ Jack Grand, DJ Cezar, DJ Omen, DJ Adys, DJ C.WHY.C oraz DJ Carter!

Gdzie się widzimy? 🙂