Gadżety Green Camp już w sprzedaży

Do Kortowiady zostało jeszcze kilka miesięcy, ale to nie powód, żeby nie zacząć powoli wczuwać się w atmosferę wydarzenia. Co może Wam w tym pomóc? Gadżety Green Camp, oczywiście!

Logo Kortowiady, przypominające o poprzednich jej edycjach i będące obietnicą dobrej zabawy podczas nadchodzących juwenaliów, może Wam towarzyszyć w niemal każdej sytuacji.

Projektując gadżety, dużą uwagę zwracamy na ich praktyczność. Nasze torby, worki i plecaki pomieszczą więc to, co przyda się podczas festiwalu. Zapakować możecie do nich także termos czy kubek z logo kortowskiego festiwalu, a nawet specjalny pojemnik na jogurt i muesli. Stawiamy na rozwiązania ekologiczne, dlatego przygotowaliśmy też wielorazowe słomki czy butelki. Używając ich, pozwolicie odetchnąć przyrodzie.

W naszej ofercie znajdziecie także koszulki, okulary oraz inne gadżety, dzięki którym o Kortowiadzie będzie pamiętać przez cały rok!

Wszystkie przedmioty dostępne w sprzedaży oraz dodatkowe informacje w sprawie sposobu składania zamówień znajdziecie na stronie: https://sklep.kortowiada.pl/.