Kiedy?

3 czerwca (piątek) o godzinie 16:00

Lokalizacja

Namiot za Biblioteką Uniwersytecką

Opis wydarzenia

Festiwal Gier Planszowych to wydarzenie nie tylko dla planszówkowych świrów czy ekspertów gier strategicznych, a event, który skierowany jest do wszystkich uczestników Kortowiady, którzy chcą chociaż na chwilę zwolnić i pobawić się w tradycyjny sposób. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Dla uczestników zmęczonych dniem poprzednim juwenaliów przygotowane będą specjalne strefy, gdzie będziecie mogli usiąść na wygodnych leżakach i pograć ze znajomymi w jedną z gier przeznaczonych przez nas do wypożyczenia na czas Festiwalu!

Dla osób, które uwielbiają rywalizację, czeka Wielki Turniej Karciany! Będziecie mogli zmierzyć się z innymi uczestnikami w wybranej przez nas karciance i… zbierać punkty! Za każdą (niekoniecznie wygraną) grę zbieracie punkty, które sumują się! Zostańcie do końca wydarzenia, aby dowiedzieć się, czy jesteście mistrzami naszego Festiwalu! Oczywiście nasi mistrzowie nie wyjdą stamtąd z pustymi rękoma 😉

Nad całością będą czuwać studenci Wydziału Matematyki i Informatyki, którzy zadbają o profesjonalną, miłą i pełną śmiechu atmosferę! Czekamy na Was w namiocie Silent Party w piątek 3 czerwca od 16 do 18! Nie może Was zabraknąć!

Karnety

dostępne na

ebilet

Karnety

dostępne na

ebilet