Do grona artystów Kortowiady 2023 dołącza Julia Rocka!

 Do grona artystów Kortowiady 2023 dołącza Julia Rocka!

Ostatniego dnia lutego, w przeddzień rozpoczęcia meteorologicznej wiosny, przyszła pora na ujawnienie kolejnej niewiadomej Kortowiady 2023! Do line-upu dołącza dziś wyjątkowa młoda wokalistka, Julia Rocka.

To jedna z najciekawszych debiutantek na polskim rynku muzycznym, a także podręcznikowy przykład „self-made woman” pokolenia Z. Wraz z Michałem Głomskim tworzy nieszablonową muzykę z pogranicza popu, urban oraz alternatywy. Jeszcze przed oficjalnym debiutem jej utwory były świetnie przyjęte przez odbiorców – singiel „Jeep” przez kilkanaście miesięcy znajdował się na szczycie polskiej listy Spotify Viral, natomiast „Oficjalna wersja zdarzeń” był pod koniec 2021 roku jednym z największych muzycznych trendów na TikToku, czego efektem są chociażby miliony odtworzeń we wszystkich serwisach streamingowych. Debiutancki album Julii, „Blaza”, ukazał się 3 lutego 2023.

Zapowiedzieliśmy już występy 11 artystów, zatem przed nami jeszcze 4 ogłoszenia związane z line-upem Sceny Głównej. Nie będzie to jednak z całą pewnością koniec ważnych informacji na temat wydarzeń i atrakcji, jakie przygotowujemy, więc bądźcie czujni.

Karnety na wydarzenie dostępne są na stronie internetowej www.bilety.kortowiada.pl. Na stronie kortowo.store z kolei możecie nabyć koszulki festiwalowe oraz wydziałowe – przypominamy, że koszulki wydziałowe można zamówić tylko do 5 marca, później nie będzie to już możliwe.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *