Bój Wydziałów – relacja

Dzisiaj w namiocie na plaży kortowskiej miał miejsce Bój Wydziałów. Festiwalowe wydarzenie dało naszym studentom szanse wykazać się pomysłowością oraz poczuciem humoru. Każdy wydział wykazał się zarówno dobrze wykorzystanymi talentami studentów jak i dystansem do samych siebie.

Na scenie podczas występów nie brakowało energii, a cały namiot wręcz buzował od od emocji. Każdy wydział wniósł od siebie coś wyjątkowego. Po scenie biegali Indianie, pingwiny, aniołki, diabełki, syreny, atomówki, Johnny Bravo, i wiele więcej… a podobno największe gwiazdy można zobaczyć tylko na górce kortowskiej! Podczas scenek dziekańskich dziekanie naszych wydziałów mieli okazje pokazać się swoim studentom w kompletnie nowej odsłonie, gdzie występowali jako dyktatorzy, imprezowicze, szefowie, królowe, szefowie, tancerzy, a nawet w formie Króla Juliana oraz Magdy Gessler.

W kategorii scenek dziekańskich pierwsze miejsce zdobyła dr Renata Rozbicka z Wydziału Nauk Humanistycznych. Drugie i trzecie miejsce zdobyli dr inż. Adam Więk z Wydziału Nauki o Żywności, oraz dr Tomasz Wierzejski i dr hab. Mariola Grzybowska-Brzezińska, prof. UWM z Wydziału Nauk Ekonomicznych. Z ogromnym wsparciem widowni pierwsze miejsce w scenkach studenckich zdobył Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, na drugim miejscu znalazł się Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa, trzecie miejsce zdobył zaś Wydział Medycyny Weterynaryjnej.

Po tak emocjonującym rozpoczęciu dnia, nie pozostaje nic jak wybrać się na kolejną dawkę rozrywki, czyli koncerty na Górce Kortowskiej, które rozpoczną się już dzisiaj – czekamy na Was!

Fotorelację znajdziecie TUTAJ.

Relację przygotował Media Team:

Tekst: Julia Wiśnicka,

Foto: Szymon Jagielski, Marek Pawłowski