Kiedy?

1 czerwca (środa) o godzinie 15:00

Start / Meta

Podnóże Górki Kortowskiej

Opis wydarzenia

Po raz kolejny kortowiadowe szaleństwo rozpoczniemy od dawki sportowych emocji, ale tym razem w nieco zmienionej formule! Jesteś „sportowym świrem” albo chcesz po prostu aktywnie i z uśmiechem na twarzy spędzić sam początek Kortowiady? Pierwszy raz w historii juwenaliów masz okazję zawalczyć o tytuł i statuetkę Kortowskiego Złotego Dzika!

Po solidnej rozgrzewce, która rozpocznie bieg przełajowy o długości około 6100 metrów, nagrodzimy zwycięzców w dwóch kategoriach: męskiej oraz damskiej. Ale to nie wszystko! Oprócz wyzwania sportowego przyznamy nagrodę specjalną za najlepsze przebranie, więc jeśli masz chęć zdobyć statuetkę Super Dzika, to możesz popisać się swoją kreatywnością przed całym Kortowem! Trasa biegu zaczyna się oraz kończy u podnóża legendarnej Górki Kortowskiej, a większość jej odcinków wiedzie pięknymi leśnymi ścieżkami.

Trasa biegu

Jak wziąć udział w biegu?

Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem wydarzenia. Zapisz się poprzez poniższy formularz lub wypełnij zgłoszenie na miejscu startu w godzinach 13:00-14:00! Pamiętaj jednak, że zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc, także nie kuś losu i zapisz się online. To również bardzo ułatwi nam sprawną organizację. Odbiór pakietu startowego odbędzie się w godzinach 14:00-15:00. Informacje o nagrodach, trasie biegu oraz innych ważnych kwestiach będziemy umieszczać w dyskusji wydarzenia facebookowego, więc kliknij chęć udziału, by być na bieżąco! Zachęcamy również do dopingowania naszych biegaczy na starcie oraz mecie!

Pamiętaj! Żeby wziąć udział w biegu, musisz mieć ukończone 16 lat. Jeśli masz poniżej 18 lat, to musisz dostarczyć (najpóźniej: w dniu wydarzenia) pozwolenie od swojego opiekuna prawnego.

Do zobaczenia na starcie! W razie pytań napisz do nas na bieg@kortowiada.pl 🙂

Zgłoszenia

  Imię i nazwisko:

  Płeć:

  Numer telefonu:

  Data urodzenia:

  Według regulaminu, aby wziąć udział w biegu trzeba mieć ukończone 16 lat. W takiej sytuacji osoby poniżej 18 roku życia muszą dostarczyć w dniu wydarzenia przed startem zgodę od rodzica lub opiekuna prawnego. Wzór zgody znajdziesz TUTAJ.

  Wysyłając zgłoszenie akceptujesz regulamin biegu przełajowego.

  Karnety

  dostępne na

  ebilet

  Karnety

  dostępne na

  ebilet