ZUMBA W RYTMIE KORTO!
A jak ćwiczyć to tylko w rekordowym składzie!
W tym roku zaprosiliśmy gości z Polski! Najmocniejszy skład kiedykolwiek!
Zanim na dobre oddacie się kortowiadowym atrakcjom,  zapraszamy Was na stadion w Kortowie, gdzie będziecie mogli uczestniczyć w 3-godzinnym maratonie Zumby! 
We współpracy z naszym partnerami – Fitness Club Sylwetka Body Perfect, Planeta Formy, FitPerfect zapraszamy na najlepszy trening zumby tego lata! 
Zumba jest to taniec zainspirowany połączeniem elementów latynoamerykańskich, aerobiku oraz fitnessu, dedykowana dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych, płciowych, kondycyjnych. Nieważne czy jesteś zawodowym tancerzem czy też nie. Razem z nami będziesz bawić się jak na dobrej imprezie, w tym samym czasie spalając zbędne kalorie.

Dla Was na naszą scenę w Kortowie przybędą najlepsi instruktorzy z Olsztyna oraz goście z całej Polski!
- Joanna Riabczenko 
- Patrycja Polakowska 
- Michał Młyński 
- Aneta Dams
- Kamila Grygorowicz
- Marek Ciećwierz 
- Patrycja Wieczorek
- Darek Kras

Na pewno nie raz spotkaliście się z ich energią i pasją do sportu! Teraz tę samą pozytywną siłę po zajęciach pomnóżcie razy 5, bo do rytmu Zumby będziemy razem skakać aż do godziny 20! 

Podczas maratonu przewidziane konkursy z nagrodami od naszych sponsorów. Całość poprowadzi niezastąpiona Anita Kozłowska.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta, w końcu w każdym wieku warto się ruszać.

Zabierzcie ręczniki i wygodny strój i przyłóżcie się do ćwiczeń. W końcu przed Wami 5 dni największych juwenaliów w Polsce! Do zobaczenia na stadionie kortowskim 17 maja o 17:00 !