Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM (organizator Kortowiady 2017 – Najlepszych Juwenaliów w Polsce) już po raz czwarty zaprasza na Silent Party. Impreza odbędzie się 17 maja, w środę, w namiocie zlokalizowanym na kortach tenisowych przy Plaży Kortowskiej. 

Silent Party to cicha impreza, która równocześnie idealnie omija ciszę nocą. Każdy uczestnik w trakcie trwania imprezy ma możliwość wypożyczenia bezprzewodowych słuchawek, dzięki którym może słuchać muzyki z dostępnych kanałów muzycznych.

Nie martw się o sprzęt i miejsce, my wszystko zapewnimy. Słuchawki wypożyczasz wchodząc do namiotu, wychodząc oddajesz sprzęt obsłudze. Silent Party odbywa się w jednym pomieszczeniu – idealnie! W trakcie imprezy na słuchawkach usłyszeć będzie można muzykę disco, retro jak i również klubowe brzmienia.

Jeżeli nadal układasz listę miejsc do odwiedzenia w trakcie Kortowiady 2017, to Silent Party koniecznie musi się na niej znaleźć. Zabierz znajomych! Gwarantujemy dużo śmiechu, świetną muzykę, najlepszy sprzęt oraz genialną atmosferę. Ściągnij słuchawki, a od razu usłyszysz i zobaczysz kto słucha disco, a kto retro!

W 2016 roku namiot Silent Party podczas Kortowiady przez 6 godzin odwiedziło ponad 1000 osób. To doskonale pokazuje jaką popularnością cieszy się ta impreza!

Przygotujcie się na fenomenalną noc, pełną dobrej zabawy oraz wrażeń!

Do zobaczenia!