W tym roku Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM przygotowała dla Was niesamowitą imprezę. Mowa tutaj o czwartkowym Kortowiadowym Namiocie Disco Polo, który od kilku lat cieszy się niezwykłą popularnością. Disco Polo to muzyka, przy której każdy dobrze się bawi (a ponoć nikt tego nie słucha!).  Na scenie zobaczymy najlepszych wykonawców polskiej sceny disco.

Można do nich zaliczyć zespół, który nie dawno zadebiutował hitem „Perfekcyjna” oraz „Moja Ex” - mowa o POWER BOY. Z kolei zespół CLIVER znany jest z takich przebojów jak ,,Zaufaj Mi”, „Daj mi buzi mała” czy też „Ile mam czekać”.  Kolejną ekipą o oryginalnym stylu  jest zespół LOVERBOY, znany z utworów: „Zróbmy sobie fotę”, „Grzejesz mnie” czy też „Smakowita” .

Ich utwory znają już chyba wszyscy. Mowa o formacji DEFIS.  Mają na koncie takie przeboje jak: „Wciąż o Tobie mam sny", „To złamane serce", „Niespotykany kolor" czy „Jeden gest”. Na największych juwenaliach w Polsce nie może zabraknąć zespołu PLAYBOYS. Grupa wydała mnóstwo singli, z których najsławniejsze to: „Lejde", „Tylko Ty" oraz „Zwariowałem”.

Czwartek 18 maja!

Namiot przy Plaży Kortowskiej!

Nie może Cię tam zabraknąć!