WSZYSTKO ALBO NIC, CZYLI ÓSMA EDYCJA FESTIWALU KORTOFEST!

Marzy Ci się kariera albo zaistnienie na wielkiej scenie? Nie zwlekaj i działaj! 

KortoFest to festiwal muzyczny, który po raz ósmy towarzyszy podczas najlepszych Juwenaliów w Polsce – Kortowiadzie.  Stale wzbierające na popularności wydarzenie zwiększa swój format poprzez nagrody fundowane między inymi przez sponsorów: Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego, Radio UWM FM, Iron Media, Baton Rouge Guitars, Klotz, konig & meyer Zasada jest prosta, wygrywasz wszystko czyli, sporo pieniędzy, profesjonalną sesję nagraniową z miksem i masteringiem, ogólnopolska promocja zespołu albo niestety nic. Całą pulę zgarnia tylko JEDEN zespół.     

Po raz pierwszy zespoły z całego kraju stanęły na scenie owego festiwalu podczas Kortowiady 2010. Przez siedem lat wiele się zmieniło, a zwycięzca I edycji zespół Orange The Juice jak również wygrani kolejnych edycji: Majestic, The TOOBES, STRAIGHT JACK CAT, ThermiT, Blue Deep Shorts oraz ubiegłoroczny zespoł WHOISWHO nadal rozwijają swoją muzyczną karierę. 

Komu szczęście dopisze w tym roku? Inicjatorzy wydarzenia jak i Jury w składzie: Piotr Szauer, Krzysztof Dobies, Bartek Stolarek, Wojciech Krys i inni czekają na Wasze zgłoszenia! Wszelkie aktualności znajdziecie na stronie internetowej oraz Facebook'owym fanpage'u www.facebook.com/KortoFest. 

Najważniejsze daty do zapamiętania!
28.04.2017 – termin zgłaszania zespołów
03.05.2017 – ogłoszenie finalistów i zespołów walczących o dziką kartę
10.05.2017 – ogłoszenie dzikiej karty
19.05.2017 – FINAŁ KORTOFEST'u.