Wydział Lekarski

Kierunek: Lekarski

Wiek: 20 lat

Wymiary: biust 83, talia 56, biodra 85

Konkurs Miss Wenus jest dla mnie: przede wszystkim wspaniałą przygodą, która jest połączona ze spełnianiem moich marzeń! Jest możliwością zdobycia nowych doświadczeń, okazją do poznania różnych form sportu, tańca, a także stawienia pierwszych kroków w świecie modelingu. Konkurs jest przebywaniem z gronie wspaniałych i niepowtarzalnych ludzi, którzy są tak samo szaleni jak ja, którzy mają podobne zainteresowania i pasje.

Mój wydział jest najlepszy, bo…  są na nim najlepsi ludzie na tej uczelni, których łączy chęć bezinteresownej pomocy innym, od tych najmłodszych do najstarszych pacjentów. Wszyscy wkrótce będą stanowić grono najlepszych lekarzy! Ale wbrew pozorom medycyna to nie tylko nauka! Każdy z nas ma swoje różnorakie pasje! Razem tworzymy zespoły muzyczne, drużyny sportowe, czy zespoły taneczne. Razem spędzamy większość czasu, jesteśmy jak jedna wielka lekarska rodzina!

Kortowiada kojarzy mi się z: zabawą, z tańcem, ze śpiewaniem, ze spotkaniami z przyjaciółmi. To czas, gdy wszystkie wydziały się łączą, wszyscy młodzi ludzie, nieważne z jakiego są kierunku, korzystają ze swojej młodości i wspólnie się bawią! Ale przede wszystkim Kortowiada nie miałaby sensu, gdyby nie konkurs Miss Wenus!